Co w głowach mają członkowie grup rekonstrukcyjnych, to nie wiem. Ale raczej sieczkę, zwłaszcza ci, którzy odgrywają Niemców, np. z SS. Te „harcerzyki” zorganizowały rekonstrukcję Powstania Warszawskiego w … Mrzeżynie. Kurwa, nad morzem, na deptaku dla letników. To była rzeźnia. Ubój. Samogwałt. Nazywanie tego wydarzenia powstaniem, to objaw psychozy. E tam, prawdziwe powstanie antymieszczańskie, polsko-niemiecki sojusz przeciw zdegenerowanej biologicznej zawartości miast, wspólne recytacje eviva l’arte Tetmajera. Tak to przedstawimy w Wolnej Polsce. Albo w zależności od tego, kto nam będzie płacił – jako rewanż za ludobójstwo rodaków wójta Alberta! W Wolnej Polsce jedynym powstaniem czczonym przez kręgi rządowe, czyli nasze, będzie rabacja galicyjska. Jakub Szela rulez! Bohaterowie czy straceńcy? Bo to jednak subtelna różnica. O ja cię nie pierdolę… Uczestnicy marszu narodowców w warszawie odśpiewali też hymn oraz złożyli kwiaty pod pomnikiem Powstania Warszawskiego. Na zakończenie marszu na pl. Krasińskich odbył się koncert polskich raperów. Największy błąd władz PRL – odbudowa Warszawy. Rośnie nowe pokolenie mięsa armatniego, które w podniosłym nastroju wykona każdy samobójczy rozkaz. Polakatolicy, ja nie wiem po co wam w szkole ta historia, skoro nie umiecie żadnych faktów połączyć w związek przyczynowo-skutkowy i wolicie się karmić mitami.

Szanowałbym tzw. armię krajową, gdyby była w stanie obronić polską ludność wyrzynaną przez czerń ukraińską q 1944 roku. Wielki szacunek miałbym dla tej formacji, gdyby wysłała swoich młodych żołnierzy na Podole i Wołyń, żeby chronic Polaków, ale wywoływanie rzezi w stolicy?.. Przecież to zbrodnia.

Powtarzam, powtarzałem to zawsze, gdybym był mieszkańcem warszawy w 1944 roku, to po pierwszym sierpnia natychmiast ewakuowałbym się gdzieś na wieś. Aby ocalić biologiczną egzystencję narodu. I to byłby w istocie czyn patriotyczny.

KatoN

Reklamy