Dzisiaj dzień kultury, czyli label 5 i lektura The Fall of the House of Usher w oryginale, a wy co, dalej podniecacie się napierdalankami werbalnymi pomiędzy solidaruchami z po i pis?

papqGdybym był kobietą w życiu nie związałbym się z facetem, który nie pracuje fizycznie. Mężczyzna musi wykonywać zawody fizyczne, nabierać muskulatury, być zmęczonym fizycznie. Przychodzi z pracy wycieńczony, śmierdzi potem, bierze kąpiel, obiad na stole przygotowany przez usłużną niewiastę, i później można oddawać się swoim pasjom, czyli seksowi i literaturze przy kieliszku pośród dymu tytoniowego. To jest życie. A taki mydłek z biura, katedry czy tam czegoś, aktor, dziennikarz, komiwojażer… no brak słów… Taka, kurwa, kreatura idzie na jakiś dżogink, na jakąś siłkę i myśli, że się spełnia, godzinami pedałując w sterylnych warunkach bez celu.

Jest coś odrażającego, ohydnego w dzisiejszych czasach. Przykład taki. Żeby wejść do Katedry trzeba wykupić bilet za 8,50 euro. Czaicie? Chcesz pójść do kościoła więc musisz zapłacić za wstęp! 8,50 – tyle kosztuje obcowanie z architekturą, Średniowieczem, setkami lat kultury, a ja myślałem, że to są rzeczy bezcenne, ogólnodostępne.  Robienie ze świątyni muzeum, to groteska.

Najlepsze czasy kina, to kino nieme. Ręce Orlaca Roberta Wiene, Męczeństwo Joanny d’Arc Carla Theodora Dreyera, Metropolis…

Wydaje mi się, że Poe był koneserem cipek, wszędzie widział kotki, jego detektor cipek miał chyba notorycznego świtańca.

Przyszłość należy do mężczyzn, każdy z facetów będzie w niej uprawiał seks z kobiecymi ciałami stworzonymi w cyberprzestrzeni, idealnymi ciałami z tytanu zasilanymi mechaniką kwantową, bez skórek pomarańczowych, zwisających cycków, wkurwów przedmenstruacyjnych, bólów głowy, seks ekstra, dzieci będą rodzić się doskonałe ze sztucznych macic, nie obarczone chorobami genetycznymi po matkach, które dzisiaj w ciąży palą, piją i chuj wie co jeszcze… Doskonały, męski świat nas czeka. Każdy mężczyzna będzie pewny, że wychowuje swoje potomstwo, a nie tak jak jest teraz, że 20 procent facetów karmi nieswoje dzieci, bo… bo wiadomo co i jak. Taka jest prawda. Świat bez aborcji, bo każde życie będzie chciane, a nie poczęte na dyskotece, czy jakiejś innej, kurwa, potańcówce. Świat bez alimentów, zasiłków, rozwodów i małżeństw. Powszechnie wiadomym jest przecież, że najczęstszą przyczyną rozwodów są małżeństwa.

Od rana dwie butelki cotes du rhone, zero koma siedem lebel five, teraz absynt, a wieczór się jeszcze nie zaczął.

KatoN

pussy

kacio59393

Reklamy