Clou manipulacji polega na tym, że Polakom wmawia się, że największym zagrożeniem dla ich bytu są islamiści i Rosjanie, że jedni i drudzy są wrogami pierwszymi Najjaśniejszej RP, że moskal i turek czekają tylko chwili, sposobności, aby dobrać się do łon dziewiczych i rozmodlonych w kościołach czy liberalizmie Polek, czyhają na polskie dobra narodowe, gaz głupkowy, geotermie, chcą Polakom wykraść tlen z powietrza, obrabować Wawel i Jasną Górę. Tak właśnie dowartościowują się Polacy, łudzeniem się, okłamywaniem, że w Polsce istnieje jeszcze coś, z czego nie pozwolili się obrabować, bądź sami nie wynieśli na targ próżności ostatnich pamiątek rodowych sprzedając je za bezcen międzynarodowym kupcom o urodzie śródziemnomorskiej.

papqTymczasem największym zagrożeniem dla moich rodaków są – w tej kolejności – prominentni politycy PiS idący ramię w ramię z przedstawicielami PO, KOD. Zasłona opadła. Nie ma przyszłości narodu bez demografii, nie ma sztuki, literatury, przemysłu bez biologicznej egzystencji. Nie ma przyszłości bez dzieci.

Zwierzęta podobnie jak ludzie potrafią konstruować skomplikowane budowle, porozumiewają się, boją się, cieszą, okazują sobie czułość, zabijają się, za pomocą wysublimowanej aparatury potrafią odnajdywać drogę i pokonywać dystans kilku tysięcy kilometrów. Jest tylko jedna rzecz, która je różni od ludzi.

Zwierzęta nie dokonują aborcji.

KatoN

kacio59393

Reklamy