Na ustach wszystkich Belgia… A oto co sądził o Belgii i jej mieszkańcach Charles Baudelaire:

Francja widziana z bliska wygląda na kraj barbarzyński. Ale proszę pojechać do Belgii, a staniecie się mniej surowi dla waszego kraju. Jak Joubert dziękował Bogu, że stworzył go mężczyzną, a nie kobietą, wy mu podziękujecie za to, że nie stworzył was Belgami, ale Francuzami.

kacio59393

Wystarczyło, by Rosja skazała domniemaną morderczynię dziennikarzy na 22 lata więzienia, by polactwo zaczęło wylewać falę hejtu na Rosję. Ci sami ludzie zazwyczaj gorąco popierają ścisłe związki z mocarstwem, które od wielu lat prowadzi na Kubie obóz koncentracyjny dla podejrzewanych o terroryzm, gdzie jego funkcjonariusze dopuszczają się tortur. Zresztą jeden z podobozów przejściowych znajdował się w Polsce. Ale to Rosja jest dzikim reżimem, my i nasi sojusznicy jesteśmy bez zarzutu.

kacio59393

Tak mnie mała dygresja naszła w temacie zamachu… jaka jest różnica między normalną grupą ludzi a ludźmi zindoktrynowanymi ideologicznie? Mniej więcej taka, jak między liberałami a konserwatystami. Ci pierwsi bowiem, wbrew rzeczywistości, uparcie trzymają się swoich ideologicznych rojeń o równości wszystkich i wszystkiego i chcą zmieniać świat na rzekomo lepszy a ci drudzy wiedzą, że należy reagować tak, jak wymaga tego potrzeba chwili, gdyż rzeczywistość jest mianownikiem naszych poczynań.

Dlatego dziś liberalny zachód i jego poplecznicy wysadzani co jakiś czas bombami i rozstrzeliwani przez terrorystów w różnej maści aktach przemocy, lub co najwyżej gwałceni zbiorowo przez tzw. „uchodźców,” jedyną odpowiedź jaką są wstanie dać to WIĘCEJ tolerancji, marsze jedności i debilne podświetlanie budowli barwami narodowymi zaatakowanych krajów, czy na koniec żenujące nakładanie na zdjęcie profilowe w Facebooku filtra flagi terroryzowanego kraju. I święcie wierzą, że skoro są tacy „dobrzy i pokojowi” to przemogą złych ludzi i wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie. Pycha kroczy przed upadkiem. Terroryści nie mogą wyjść z podziwu nad głupotą białego człowieka.

A nietolerancyjny Wschód ze swoim jakże niedobrym Putinem zna tylko jedną, ale za to właściwą odpowiedź na terror. Przemoc. Przemoc spadającą z nieba pod postacią bomb na stanowiska ISIS, przemoc pod postacią czołgów i pocisków z białym fosforem, przemoc którą terroryści rozumieją i czują przed nią respekt, bo tak ich wychowano. Więc dziś Putin i Rosja to katechon powstrzymujący zachodni świat przed ostatecznym upadkiem. Przed upadkiem fundowanym sobie na własne życzenie przez zaczadzonych swoją chorą ideologią lewackich liberałów.

kacio59393

Rysują kredą po chodnikach w proteście przeciwko terroryzmowi zamiast choćby co najmniej demonstrować i żądać od władz krwawego odwetu na radykalnych islamistach. Kolejne potwierdzenie, że ludzie zachodu to już kompletni durnie. I nawet mi ich nie żal.

ac16b84722c6e4b313b9e601e9f9f6db

kacio59393

Reklamy