To wulgarny neoliberalizm zniszczył nasz kraj i przeorał świadomość Polaków na tyle, że dopiero dzięki temu katofaszyzm mógł przejąć władzę.

Przez ponad dwie dekady wszystkie media kłamliwie przedstawiały sytuację Polski w jasnych barwach. Stosowano najbardziej ordynarne zabiegi z katalogu propagandy sukcesu. W Polakach skutecznie wyhodowano poczucie schizofrenii. Z ekranu zawsze byliśmy przekonywani, że wszystko idzie w jak najlepszym kierunku, że „Wolna”, kapitalistyczna Polska to spełnienie wszystkich marzeń. W polski „cud” uwierzono nawet za granicą. Z drugiej strony – miliony muszą emigrować, jeśli praca to na umowie śmieciowej, bieda i ubóstwo widoczne na każdym rogu, brak perspektyw.

Nikt jednak nie kwestionował prawicowej polityki historycznej, prawicowej propagandy nacjonalistycznej i antylewicowej. Umysłowość kolportowana przez IPN przyjęła się na, tyle, że język, którym zaczęto w Polsce myśleć przestał pasować do obrazu platformerskiej Polski – kraju skolonizowanego, biednego, wyzyskiwanego, fałszywego, gdzie nikt nie wie ani po co pracuje, ani po co żyje, ani czemu to wszystko służy.

Polacy potrzebowali prawdziwego sensu swojej egzystencji. I właśnie ten sens daje Polakom PiS. Jest to sens na miarę możliwości ludzi wyhodowanych przez nadwiślański, prawicowy biedakapitalizm.

PiS „odbuduje Polskę” = rozliczy wszystkich „zdrajców” narodu, zajmie się polowaniami na niepolaków (uchodźców, rowerzystów, komuchów, agentów Putina), a do tego hojnie pokropi całą tę naszą biedę i niedolę wodą święconą i doda do tego religijnego sosu, który po papiesku uświetni cierpienie Polek i Polaków. Na dodatek – zgodnie z nauką Kościoła – promowana będzie płodność biedaków, promowane będą luźne gacie dla mężczyzn i wreszcie: zgodnie z kultem polskości, na krwi robotnika jeszcze bardziej dorobi się polska /nie obca!/ burżuazja.

kacio59393

Ach ta mityczna solidarność jajników, owa korona wieńcząca stworzenie żeńskie, ten bezprzykładny heroizm natury kobiecej, która zawsze i wszędzie obnaży się w akcie siostrzanej miłości… Kobieta kobiecie nigdy nie zrobi krzywdy.

Janda o Pawłowicz: „Przypuszczam, że ta kobieta ma klimakterium w ostrym stadium. I ja to znam: uderzenia gorąca, nieopanowane ruchy. Tylko na na to biorę plastry. Jeżeli na Polskę ma wpływać klimakterium Krystyny Pawłowicz, to ja przepraszam”.

kacio59393Skoro dzieci dostaną 500 zł miesięcznie, tylko za to, że się narodziły, to i mężczyźni też powinni dostać z pięć słów na swoje potrzeby, a co, może mężczyzna to jeszcze nie człowiek, tylko zlepek komórek? Tkanka może jakaś tylko? Poza tym meżczyźni podobno zawsze pozostają dziećmi. Pierdololo niby ale 10 baczewskich to nie przelewki… Niech płacą!

kacio59393

Pod koniec lat osiemdziesiątych czytałem ciekawe opracowanie na temat geografii nowotworów w Polsce zrobione przez specjalistę z instytutu onkologii w Gliwicach. Z badań niezbicie wynikało, że najczęściej na nowotwory płuca w Polsce zapadają mieszkańcy Pomorza, Mazur i Warmii. Zadymiony Śląsk Górny wcale nie był w czołówce tego rankingu. Więc jak to jest z tymi rakami? Częściej występują nad wodo?

kacio59393Bo zestarzeć to trzeba się umieć z klasą, ze zmarszczkami, zanikiem pamięci, włosów, zębów, niekontrolowanym puszczaniem wiatrów, nietrzymaniem moczu. To prawdziwa piękna starość, a nie siedemdziesięciolatki celebrytki udające nastolatki.

star

kacio59393

Reklamy