Znaczy jest tak. Że ludzkość europejska, oświeceniowa, wymyśliła sobie, iż pomoże innej ludzkości, sprowadzi ją do siebie. Że będą to ludzie inteligentni, wykształceni, zobowiązani. Prawda jest brutalna – każda ludzkość, jakakolwiek by ona nie była, chce jeść, pić i dupczyć.

Nie zgadzam się z tezą, że polskość to choroba zakaźna. To nie jest również choroba wrodzona. Polskość to choroba genetyczna. Upośledzenie bierze się stąd, że chromosomy odpowiedzialne za rozsądek polityczny są mocno uszkodzone, a ściślej, mało wykształcone. Takie, kurwa, kikuciki…

Brat Jacka Kurskiego, szefa odnowionej, narodowej telewizji, patriotycznej teraz i bogobojnej, jest wiceszefem Gazety Wyborczej. Ale chuj z tym, tutaj nie obowiązuje szurowskie prawo rodzinnych powiązań, resortowych dzieci.

Uwaga natury ogólnej. Otóż. Mężczyźni w swej naiwności postrzegają niekiedy kobietę niczym anioła. Prawda jest nieco brutalniejsza. Kobiety dzielimy na trzy typy: te który dały już dupy, te, które dają, i te, które dadzą. Więc, panowie wyleczcie się ze złudzeń. Oczywiście uwaga ta kompletnie nie usprawiedliwia faktu, że mężczyźni to nałogowi kurwiarze.

KatoN

kacio59393

Reklamy