Oczywiście jestem przeciwny pochówkowi Generała Czesława Kiszczaka na Powązkach. Powinien zostać pochowany na Wawelu. Obok Lecha Kaczyńskiego. Wszak gdyby nie Generał Kiszczak – Lech Kaczyński nigdy nie byłby prezydentem III Rzeczpospolitej, a jego brat – premierem.

kacio59393Zastanawiające, że największą radość ze śmierci Kiszczaka odczuwają wzorowi chrześcijanie, którzy robią grafiki lub kibicowskie oprawy ku chwale prawicowych morderców, chociażby takiego zbira wyklętego Romualda Rajsa ps. Bury, który wymordował białoruskich chłopów za ich przynależność etniczną. Niejeden z nich ma również dobre zdanie o Augusto Pinochecie, którego siepacze bestialsko torturowali przeciwników politycznych, m.in. gwałcąc kobiety za pomocą specjalnie przeszkolonych do tego psów. Tak dla waszej wiadomości: Bóg nie jest prawicowcem, więc na Sądzie Ostatecznym będzie miał gdzieś te wasze żałosne kryteria. Każdy grzesznik odpowie jednakowo. A jeśli na serio traktujecie swoją wiarę, to pomódlcie się o miłosierdzie dla zmarłego. A bardzo tego potrzebuje, bo sporo w swoim życiu nagrzeszył.

kacio59393Nie będę płakać po Kiszczaku, wybaczcie. To ekipa Jaruzela sprzedała Polskę Ludową agentom CIA w zamian za prywatne uwłaszczenie. To nie byli politycy godni pamięci jak Gomułka, ale zwykle trepy, które rozmontowały w Polsce socjalizm, a potem walnie przyczyniły się do rozmontowania Polski w ogóle.

kacio59393Problemem z Kiszczakiem jest taki, że nie zabezpieczył polskich interesów podczas transformacji. Oddał władzę tylko po to, żeby nie skończyć „źle”. Dlatego dożył starości. Stan wojenny etc. są mało istotne. Więcej osób po ’89 się powiesiło przez bezrobocie.

kacio59393Antoni Macierewicz do MON, Zbigniew Ziobro na Ministra Sprawiedliwości, Witold Waszczykowski do MSZ. Oho, rewolucja solidarnościowa przechodzi z fazy żyrondystycznej do jakobińskiej . Gdyby to nie dotyczyło mojej ojczyzny, to nawet uznałbym to za zabawne… Ciekawe, kiedy pojawią się Wściekli?

kacio59393TAKIEGO PSYCHIATRYKA TO JESZCZE ŚWIAT NIE WIDZIAŁ. Najlepiej niech wsiądą do drugiego bezrobotnego tupolewa i poszukają dorodnej brzozy. O tej porze roku o mgłę nie jest trudno.

kacio59393Jedno jest pocieszające – wreszcie na czele groteskowej armii stanie, ktoś ze wszech miar jej godny – humorysta. Nie rozumiem kwiku, że Macierewicz rozwali armiję polacką albo pójdzie śniom na Mokali. Bo nie ma co już rozwalać, a te kilka dywizji ciężkich gabli i szwadrony kawalerii?.. Kto się tym przejmuje poza rosnącą coraz bardziej grupą polackich idiotów, dla których ważniejsze od czołgów są patriotyczne pieśni?

kacio59393

Reklamy