A więc stało się… U mnie w mieście nie ma już kondomów w kioskach. Wprowadzono prohibicję na środki antykoncepcyjne. Jadąc dzisiaj do pracy widziałem zmierzające na dworzec PKP młode konkubinaty chcące przedrzeć się na Zachód przez zieloną granicę na zieloną wyspę. W południe lokalna stacja radiowa podała niepotwierdzoną jeszcze informację, że policja punktowo na terenie Tychów odkrywa co kwadrans zwłoki młodych homoseksualistów – nie jest do końca jasne czy mamy do czynienia z pandemią samobójstw czy raczej z seryjnym i zbiorowym mordercą wywodzącym się z wiadomych kręgów. Nie ulega wątpliwości, że wszystkie te przypadki i symptomy są skutkiem takiego a nie innego wyniku wyborów prezydenckich. Już teraz panie w warzywniaku mówią, że po zaprzysiężeniu prezydenta-elekta w Tychach zostaną zlikwidowane dzielnice – zastąpi je nowy podział administracyjny: parafie i dekanaty. Ze sklepów w godzinach popołudniowych zaczęły znikać na masową skalę inwitra. Pojawiły się pogłoski, że rozwodnicy będą zwalniani z pracy i pozbawiani prawa do zasiłku, zaś kobiety samotnie wychowujące dzieci będą depilowane na głowie i pod pachami. K A T A S T R O F A.

kacio59393

Karmię się jękami lemingów niczym Vigo podziemną rzeką podłości i lęków mieszczkańców Nowego Jorku. Wszystkie te emocje przed odebraniem Wam invitra, na którego owocu chowania i tak nie macie mieszkania, strachu przed rządami Episkopatu, kiedy to księdza ostatnio widzieliście w telewizyjnym serialu, Hohoho, jak straszno. Duda to dla Was Gozyr Niszczyciel w przebraniu Piankowego Marynarzyka. Chyba już tylko terapia i mocna farmacja mogą pomóc.

kacio59393

Ból dupy fajnopolaczków rozżalonych zwycięstwem miernoty-filosemity nad imbecylem-analfabetą absolutnie przeuroczy!

Przy całej tej mobilizacji, zwłaszcza funkcjonariuszy pełniących obowiązki dziennikarzy, przy całej propagandzie sukcesu, niezwykle szczerym poparciu wszelkich zawsze nieszczerze uśmiechniętych, parszywieńkich celebrytów, reżimowych polityków i beneficjentów systemu, od mocno przeciętnych byłych bokserów, przez długoletniego członka PZPR w randze profesora po brata komunistycznego zbrodniarza, przepierdolić mając jeszcze kilka miesięcy temu takie poparcie…

kacio59393

Reklamy