Biskupi – odczytywanym dzisiaj we wszystkich kościołach – listem na temat gender pięknie strollowali środowiska postępowe, feminaziolskie, zdegenerowane. Gazetę Wyborczą najbardziej ubodło, że jeden z księży przed lekturą przesłania przypomniał wiernym, iż „nie żaden ksiądz Boniecki ma być autorytetem, żaden Tygodnik Powszechny ani Gazeta Wyborcza ma kształtować naszą wiarę. Nauczycielami wiary są biskupi jako następcy apostołów”.

Piękny ból dupy na Czerskiej.

Więcej takich listów pasterskich! Po mszy u siebie w kościele rozmawiałem ze znajomymi z parafii. Wszyscy podkreślali zdecydowaną postawę hierarchów. Ludzie właśnie tego oczekują.

Przyznać trzeba, że przed świętami – jak słusznie zauważył publicysta: Katarzyna Bratkowska swoim domniemanym usunięciem dziecka strollowała nie tylko katolickie spierdoliny monotematycznie zafiksowane (jedynie) na punkcie aborcji, ale też swoje „siostry” ze środowisk feministycznych; mogę się z panią Katarzyną nie zgadzać w większości kwestii szczegółowych, ale silną i wyrazistą osobowość szanuję zawsze, nawet u politycznych wrogów.

I tak ma być; obie strony konfliktu, a raczej wojny kulturowej, mają mówić językiem wyraźnym i zrozumiałym dla wszystkich. Najgorsza jest postawa typu: jestem katolikiem, ale…, jestem przeciwko aborcji, ale…

Wreszcie słychać głos ojcowski, który z troską ale wyraźnie i dobitnie przestrzega przed złem; bez histerii. Zwracam uwagę i podkreślam ojcowski, bo styl biskupów daleki jest od tego histerycznego jazgotu różnych Terlikowskich i innych pipiprawicowców. Polska prawica w zdecydowanej większości jest chtoniczna, matriarchalna, kobieca. Terlikowski u siebie na Frondzie sławi jakieś nieistniejące wartości judeochrześcijańskie, pieprzy o dziczkach zaszczepianych na korzeniu, zaletach karmienia piersią i swoich hurtowo robionych dzieciach. Robienie polityki na pieluchach. Chcesz przeczytać o pedałach, prezerwatywach? Wejdź na frondelka, Terlikowski cię nie zawiedzie!

W polityce trzeba być dojrzałym, chłodnym faszystą a nie zbolałą męską cipą, która jazgocze o atakach i biadoli. Dlatego więcej szacunku mam dla przeciwniczki w rodzaju Bratkowskiej niż ludzi ze środowiska terlikowszczyzny. Taką prawicę matriarchalną trzeba eliminować.

KatoN

kacio5939

Reklamy